Zamówienia

Szybko i w bardzo prosty sposób

W tym miejscu możesz szybko i w bardzo prosty sposób zamówić produkowane przez nas oprogramowanie. Cała procedura z pewnością zajmie Ci mniej niż 5 minut.


Tylko trzy kroki

 1. Wypełnienie formularza zamówienia

  Aby procedura zamówienia przebiegła sprawnie i jednocześnie aby uniknąć jakichkolwiek nieścisłości, prosimy o dokładne wskazanie nam w formularzach zamówienia podstawowych i niezbędnych informacji dotyczących podmiotu zamawiającego i szczegółów zamówienia.

  Po wypełnieniu formularza, prosimy wcisnąć przycisk: "utwórz faks".

 2. Wydrukowanie, czytelny podpis i przybicie pieczęci firmowej

  Gdy na ekranie pojawi się specjalnie przygotowany dokument faksu, wystarczy, że go wydrukujesz, złożysz na nim swój czytelny podpis i przybijesz pieczęć firmową.

 3. Przesłanie zamówienia faksem

  Ostatnim krokiem jest przesłanie skanu mailem na adres poczta@kucharscy.com.pl lub przesłanie tego dokumentu faksem na numer (014) 611-94-46. Niemal w tej samej chwili, gdy dotrze on do nas, my przystępujemy do realizacji Twojego zamówienia.

Jak realizujemy zamówienia?

 • Czas realizacji

  Zamówienie realizujemy w miarę możliwości w tym samym dniu, jeśli zostanie ono przesłane do nas faksem w godz. 8.00 - 15.00 (od poniedziałku do piątku). Zamówienia przesłane po godz. 15.00 realizujemy następnego dnia.

  Uwaga! Realizacji podlegają tylko dokładnie wypełnione i podpisane zamówienia z przybitą pieczęcią firmową.

 • Przesyłka

  Zamówione produkty standardowo dostarczane są przesyłką poleconą. Koszt przesyłki wynosi 20zł+VAT.
  W przypadku przesyłki kurierskiej, opłatę za przesyłkę (ok. 30+VAT zł) ponosi zamawiający.

 • Warunki płatności

  Formą płatności za złożone zamówienie jest pobranie pocztowe w chwili odbioru przesyłki.

Co chcesz zamówić?

 • Demonstracyjne wersje programów

  Tryb demonstracyjny pozwala zapoznać się z możliwościami programów, lecz uniemożliwia ich wykorzystanie komercyjne. Jeżeli zakupiłeś już któryś z naszych programów, na tej samej płycie znajdują się pozostałe programy w wersjach demonstracyjnych.

  zamawiam

 • Pełne wersje programów

  Programy w pełnych wersjach objęte są roczną gwarancją obejmującą prawo do pobierania najnowszych wersji programów i bezpłatną telefoniczną pomoc techniczną.

  zamawiam

 • Najnowsze wersje programów dla użytkowników programów w okresie jednego roku od daty zakupu lub uaktualnienia

  Najnowsze wersje programów są przeznaczone tylko dla użytkowników programów w okresie jednego roku od daty zakupu lub uaktualnienia. Bez kodów autoryzacyjnych, programy pracują w trybie demonstracyjnym.

  zamawiam

 • Uaktualnienie oprogramowania

  Uaktualnienie oprogramowania dla klientów, którzy zakupili oprogramowanie lub dokonali uaktualnienia ponad rok temu, powoduje roczne przedłużenie okresu gwarancji, obejmującej dostęp do najnowszych wersji programów, a także uprawnia do korzystania z bezpłatnej telefonicznej pomocy technicznej.

  zamawiam

 • Klucze sprzętowe do programu KC-Menadżer

  zamawiam

W przypadku ewentualnych wątpliwości związanych z dokonaniem zamówienia, prosimy o kontakt.